یوسف زاده / جهانشاهی

 

 زبان عمومی دکتری و ارشد

دانلود رایگان هندبوکهای شیمی و مهندسی شیمی

دانلود هندبوکهای فیزیک و شیمی

شما می توانید از لینک های زیر دو هندبوک مهم و تاثیر گذار رشته های فیزیک و شیمی را به رایگان دانلود نمایید:

  • هندبوک شیمی و فیزیک CRC
  • هندبوک مهندسان شیمی پِری

تعداد صفحات و حجم هر فایل به تفکیک نوشته شده است.

این دو هندبوک را می توان کامل ترین مجموعه هندبوک رشته های مهندسی شیمی، شیمی و فیزیک نامید و دانشجویان مشتاق می توانند مباحث دانشگاهی را به موازات تدریس اساتید، از روی آن دنبال نمایند. همچنین مطالعه بخشهای مهم مرتبط می تواند به زبان تخصصی شما در کنکور کارشناسی ارشد و مصاحبه های دکتری کمک شایانی نماید.

هندبوک CRC بیش از 100 سال قدمت داشته و تا سال 2014، 96 بار ویرایش شده است! ما علاوه بر امکان دانلود فایل کتاب، دانلود نرم افزار رایگان هندبوک شیمی و فیزیک را برای شما قرار داده ایم:

دانلود نرم افزار هندبوک شیمی و فیزیک CRC (حجم 230 مگابایت)

CRC Handbook of Chemistry and Physics

94th Chemsitry and Physics Handbook

94th Chemsitry and Physics Handbook

کتاب راهنمای شیمی و فیزیک که با نام هندبوک CRC در بین محققین شناخته می‌شود، از جمله کتب لازم در بسیاری از آزمایشگاه‌های تحقیقاتی می‌باشد.

 

این کتاب یکی از کامل‌ترین و معتبرترین مراجع اطلاعات در شیمی است که اولین ویرایش آن بیش از 100 سال پیش و در سال ۱۹۱۳ منتشر شده است و به تدریج به روز می‌شود. در این کتاب 2660 صفحه‌ای اطلاعات مختلفی در مورد فرمول مولکولی، ساختار مولکولی، نقطه ذوب و جوش، فشار بخار، دانسیته، انحلال پذیری برای مواد مختلف وجود دارد.

 

همچنین در این کتاب اطلاعات و جداولی مربوط به ایزوتوپ‌ها، محدوده‌ی تغییر رنگ شناساگرها، معرفی شناساگرهای آلی برای شناسایی ترکیبات معدنی، اطلاعات مربوط به الکتروشیمی، جدول دانسیته آب در دماهای مختلف، اطلاعات مربوط به آنتالپی، هدایت یونها، نمادهای مورد استفاده در شیمی، اطلاعات مورد نیاز در آزمایشگاه، حلال‌های پلیمرها، دیاگرام‌های فازی یافت می‌شود.

 

 

Perry’s chemical engineers’ handbook .7th.Ed.

perrys chemical engineer's handbook 8th edition

perrys chemical engineer’s handbook 8th edition

هند بوک مهندسی شیمی پری (به انگلیسی: Perry’s Chemical Engineers’ Handbook) که با نام‌های (هند بوک پری و پری) نیز شناخته می‌شود،

یکی از منابع معتبر در زمینه مهندسی شیمی است. نخستین نسخه این کتاب در سال ۱۹۳۴ و هشتمین ویرایش آن در سال ۲۰۰۷ به چاپ رسید. این کتاب به طور مشترک توسط رابرت پری (به انگلیسی: Robert H.Perry) و دان گرین (به انگلیسی: Don Green) نوشته و توسط انتشارات مک‌گرو هیل آمریکا به چاپ می‌رسد.

هند بوک پری یکی از کتاب های مورد استفاده مهندسین شیمی بخصوص در درس های عملیات و تقطیر است.

5 کامنت برای دانلود رایگان هندبوکهای شیمی و مهندسی شیمی

  1. Saman

    سلام دوستان کسی هند بوک برای صابون ندارد ؟

  2. Elham

    خیلییییییییییییییی ممنون!! واقعا نیاز داشتم!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

*

Top