زبان عمومی دکتری و ارشد

جهانشاهی - یوسف زاده

کلاس گرامر فشرده دکتری و ارشد ۹۶

ویژه افرادی که با گرامر زبان عمومی کارشناسی ارشد و دکتری مشکل دارند

دوره فشرده گرامر دو روزه زبان عمومی ارشد و دکتری (آنلاین)

در این دوره به صورت فشرده و بر مبنای تست های سال‌های اخیر کنکور کارشناسی ارشد و کنکور دکتری، نکات پرتکرار برای پاسخگویی به تست های گرامر تدریس می شود و با حل بیش از 50 تست، این نکات تثبیت خواهند شد. تمامی سوالات حل شده در کلاس از میان تست های مهم کنکور سالهای اخیر انتخاب شده و متد این کلاس با هیچ یک از کلاسهایی که با نام مشابه برگزار می شوند، شباهتی نخواهد داشت.

این دوره از کلاسها، با جزوه‌ای جدید و ویرایش پاییز و زمستان 1396 برگزار می‌شود. تمرکز کلاس فعلی بر روی فصل ساختار جمله و مبحث ضمایر موصولی است و نیم‌نگاهی به سایر مباحث دارد. حدود 50 تست منتخب از دل کنکور ارشد و دکتری با مشارکت دانشجویان در این کلاس حل خواهد شد و فنون ترجمه در کلاس آموزش داده خواهند شد. تمرکز تست زنی بر روی کنکور ارشد و دکتری 95 و 96 خواهد بود.

مدرس دوره، استاد جهانشاهی، مولف و مدرس برتر گرامر کنکور کارشناسی ارشد و دکتری در کشور است.


مخاطبین

  • داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد و دکتری کلیه رشته ها
  • شاغلین و افرادی که به کلاسهای حضوری دسترسی ندارند.
  • افرادی که واژگان معمولی بلد هستند و گرامر را رها کرده و امیدی به پاسخ به هیچ یک از تست های را ندارند.
  • افرادی که برغم مطالعه گرامر، به هر دلیلی تست های گرامر را نادرست پاسخ می دهند.

مدت زمان این کلاس 12 ساعت است و در طی دو روز برگزار خواهد شد.

تذکر: برگزاری دوره در تاریخ های زیر قطعی می‌باشد، و احتمال کنسلی دوره وجود ندارد، همچنین ظرفیت دوره محدود بوده و در صورت تکمیل ظرفیت اولویت با افرادی ست که زودتر ثبت نام نمایند.

پیش نیاز این کلاس

برای شرکت در کلاس می‌بایست نیاز به پیش‌نیاز خاصی نیست، تنها فرض بر این است که به زبان دوره دبیرستان مسلط هستید و نکات پیش پاافتاده گرامر و واژگان معمولی را به خاطر دارید.


برنامه زمانبندی کلاس

زمان دقیق برگزاری کلاس به شرح جدول زیر است:

برنامه جدید کلاسهای گرامر فشرده 1396

برنامه کلاسهای گرامر استاد جهانشاهی

برنامه کلاس گرامر ویژه کنکور دکتری و ارشد


تخفیف‌های ثبت نام

هزینه 120000 تومان، پیش از اعمال تخفیف است. براساس جدول زیر تا سقف 50 درصد تخفیف مجزا اعمال می­شود. برای مثال اگه خود دوره تخفیف 20 درصدی داشته باشد و شما دانشجوی دانشگاه خاص و شهرستانی باشید، باز هم سقف تخفیف بر روی قیمت اصلی یعنی 50 درصد 120.000 تومان را می بایست پرداخت نماید. جدول تخفیفات بدین شرح است:

ویژه دانشجویان کلاسهای گرامر فشرده طی سالهای اخیر

40 درصد

دانشجویان فعلی پردیس اصلی دانشگاه‌های شریف، تهران، امیرکبیر، علم‌و‌صنعت،

بهشتی(صرفا غیرفنی)، خواجه‌نصیر، تربیت‌مدرس و صنعتی‌اصفهان

50 درصد

ثبت نام گروهی 3 نفره

20 درصد

تخفیف زمانی ثبت نام بر اساس برنامه اعلام شده

بین صفر تا 30 درصد

داوطلبان شهرستان

10 درصد

حداکثر سقف تخفیفات

50 درصد


طریقه ثبت نام

به صورت آنلاین

از طریق درگاه رسمی پرداخت موسسه آموزش عالی آزاد توسعه

classlist_icon-blue

به صورت حضوری

از طریق ثبت نام حضوری در موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش/توسعه به آدرس میدان ولی­عصر – انتهای کوچه مینو – موسسه پژوهش

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 86741-021 داخلی 103 و 107 (بخش فروش) و یا 104 (بخش مالی) تماس حاصل فرمایید.پاسخ سوالات متداول

من تا بحال در کلاسهای آنلاین شرکت نکرده ام و به حضور در آنها اعتمادی ندارم!

این حس برای من که امروز مدرس کلاس های آنلاین زبان در ایران هستم نیز وجود داشت؛ و صد البته طبیعی است که پیش از تجربه ای اینچنینی، موضع گیری از سوی ما وجود داشته باشد. اما پس از شرکت در کلاسهای آنلاین برگزار شده از سوی معتبرترین دانشگاههای جهان، این حس به من دست داد که چرا فرصتی مشابه برای یادگیری تمام اقشار جامعه فراهم نشود. شما هم یکبار لذت کلاسهای آنلاین را تجربه کنید تا برای همیشه این Technophobia را به دور انداخته و به دنیایی جدید وارد شوید.

نمونه‌ای از کلاس آنلاین برگزارشده دارید تا با محیط آن آشنا شوم؟

بله. شما می‌توانید از لینک زیر، کارگاه 2 ساعته رایگان تکنیک‌های پاسخ به سوالات درک مطلب را مشاهده کنید.

فرآیند برگزاری کلاس آنلاین چگونه است؟

دانشجویان ثبت نامی در کلاس، از طریق آدرس ارسالی به ایمیل خود وارد محیط کلاس خواهند شد. برای ورود نیاز به نام کاربری و رمز عبور منحصر به فرد است که این مورد از طریق ایمیل یا اس ام اس به داوطلبان اطلاع رسانی خواهد شد. بهتر است از آخرین نسخه های مرورگر Chrome یا Firefox استفاده نمایید. در این محیط، مدرس با در اختیار داشتن تخته سفید و همچنین استفاده از پاورپوینت شروع به تدریس مباحث خواهد نمود. هیچ چیز کلاس ضبط شده نیست و تمام کلاس به صورت آنلاین برگزار می شود، لذا شما می توانید صدای مدرس را به صورت آنلاین دریافت نموده و سوالات خود را به صورت مکتوب از طریق باکس کوچک پرسشی و یا به صورت پیام صوتی آنلاین، در هر لحظه مطرح نمایید. محیط کلاس کاملا interactive بوده و این امکان را بوجود خواهد آورد تا حتی بهتر از کلاسهای حضوری به مرور و تدریس مباحث پرداخته شود.

تصاویری از محیط کلاس زبان عمومی ارشد زیر ذره بین

سبک کلاسهای گرامر فشرده زبان عمومی زیر ذره­ بین چگونه است؟

براساس محدود بودن زمان، در این کلاس نمی توان به تمام مباحث گرامری پرداخت. بر مبنای تجربه چند ساله خویش در زمینه زبان عمومی کنکور ارشد و دکتری، به مباحث پرتکرار گرامری که هدف اصلی طراحان در سالهای اخیر بوده است خواهیم پرداخت. آموزش این نکات کمک زیادی خواهد نمود تا با انواع سوالات گرامری ممکن آشنا شده و با مرور تست های کنکور سالهای اخیر بتوانید به آمادگی دوچندان دست بیابید.

آنلاین بودن کلاس حُسن است یا عیب؟

در نظر داشته باشید برگزاری کلاس به صورت آنلاین این امکان را به داوطلبان عزیز خواهد داد که ضمن حضور در فضای کلاس با هزینه­‌ای مناسب­تر، قادر باشند با توجه به دسترسی به منابع و اینترنت سوالات اساسی و ظریف­ تری را مطرح نموده و سطح کلاس و دانش شما به صورت همزمان در حال رشد و بهبود باشد.

برای کلاس آنلاین چه تجهیزات و اینترنتی لازم است؟

جهت حضور در کلاسهای آنلاین، اینترنت با سرعت حداقل kb/s256 الزامی است. شما می توانید از باکس موجود در فضای کلاس سوالات خود را مطرح نمایید و نیازی به استفاده از میکروفون یا وب کم نخواهد بود. در این لینک، هرآنچه شما برای کلاس لازم دارید توضیح داده شده است.

جهت حضور در کلاس چه منابعی لازم است؟

جهت شرکت در کلاس گرامر فشرده زبان عمومی زیر ذره بین، بهتر است جلد دوم زبان عمومی ارشد زیر ذره بین (هریک از ویرایشهای موجود)، یا کتاب زبان عمومی دکتری زیر ذره‌بین را تهیه نموده باشید. در این کتاب تمام تست های گرامری 10 سال اخیر کلیه گرایشات کنکور با پاسخ تشریحی فراهم است و بسیاری از نکات آموزش داده شده است و پس از اتمام کلاس، از روی این دو منبع (برحسب اینکه داوطلب ارشد هستید یا دکتری، به شما تمارینی ارائه خواهد شد.)

facebook-زبان-عمومی
google-plus-زبان-عمومی

Instagram-General-English-زبان-عمومی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

*

Top