زبان عمومی دکتری و ارشد

جهانشاهی - یوسف زاده

کلاس گرامر فشرده ارشد و دکتری ۹۵

بهترین دوره گرامر فشرده زبان

قابل توجه کسانی که با گرامر زبان عمومی کارشناسی ارشد و دکتری مشکل دارند

دوره فشرده گرامر دو روزه زبان عمومی ارشد و دکتری (آنلاین)

در این دوره به صورت فشرده و بر مبنای تست های سال‌های اخیر کنکور دکتری و ارشد، نکات پرتکرار برای پاسخگویی به تست های گرامر کنکور کارشناسی ارشد تدریس می شود و با حل تست‌هایی، این نکات تثبیت خواهند شد. تمامی سوالات حل شده در کلاس از میان تست های مهم کنکور در سالهای اخیر انتخاب شده و متد این کلاس با هیچ یک از کلاسهایی که با نام مشابه برگزار می شوند، شباهتی نخواهد داشت.

این دوره از کلاسها، با جزوه‌ای جدید و ویرایش اسفندماه 95 برگزار می‌شود. تمرکز کلاس فعلی بر روی فصل ساختار جمله و مبحث ضمایر موصولی است و نیم‌نگاهی به سایر مباحث دارد. حدود 50 تست منتخب از دل کنکور ارشد و دکتری با مشارکت دانشجویان در این کلاس حل خواهد شد و فنون ترجمه در کلاس آموزش داده خواهند شد. تمرکز تست زنی بر روی کنکور ارشد و دکتری 95 خواهد بود.

مدرس دوره، استاد جهانشاهی، مولف و مدرس برتر گرامر کنکور کارشناسی ارشد و دکتری در کشور است.


مخاطبین

 • داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد و دکتری کلیه رشته ها
 • شاغلین و افرادی که به کلاسهای حضوری دسترسی ندارند.
 • افرادی که واژگان معمولی بلد هستند و گرامر را رها کرده و امیدی به پاسخ به هیچ یک از تست های را ندارند.
 • افرادی که برغم مطالعه گرامر، به هر دلیلی تست های گرامر را نادرست پاسخ می دهند.

مدت زمان این کلاس 12 ساعت است و در طی دو روز برگزار خواهد شد.

تذکر: برگزاری دوره در تاریخ های زیر قطعی می‌باشد، و احتمال کنسلی دوره وجود ندارد، همچنین ظرفیت دوره محدود بوده و در صورت تکمیل ظرفیت اولویت با افرادی ست که زودتر ثبت نام نموده اند.

پیش نیاز این کلاس

برای شرکت در کلاس می‌بایست نیاز به پیش‌نیاز خاصی نیست، تنها فرض بر این است که به زبان دوره دبیرستان مسلط هستید و نکات پیش پاافتاده گرامر و واژگان معمولی را به خاطر دارید.


برنامه زمانبندی کلاس

زمان دقیق برگزاری کلاس به شرح جدول زیر است:

برنامه جدید کلاس های گرامر فشرده

برنامه کلاسهای گرامر استاد جهانشاهی

تخفیفات ثبت نام

هزینه بالا، قیمت بدون اعمال تخفیف است. براساس جدول زیر تا سقف 50 درصد تخفیف مجزا اعمال می­شود:

ویژه دانشجویان کلاسهای زبان آنلاین و حضوری گذشته 50 درصد

دانشجویان فعلی پردیس اصلی دانشگاه‌های

شریف، تهران، امیرکبیر، علم و صنعت،

بهشتی، تربیت‌مدرس و صنعتی اصفهان

50 درصد
ثبت نام یک ماه مانده به شروع کلاس 30 درصد
ثبت نام 15 روز مانده به شروع کلاس 20 درصد
حداکثر سقف تخفیفات 50 درصد

طریقه ثبت نام

به صورت آنلاین

از طریق درگاه رسمی پرداخت موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش

classlist_icon-blue

به صورت حضوری

از طریق ثبت نام حضوری در موسسه پژوهش به آدرس میدان ولی­عصر – انتهای کوچه مینو – موسسه پژوهش

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 86741-021 داخلی 103 و 107 (بخش فروش) و یا 104 (بخش مالی) تماس حاصل فرمایید.


توضیح مدرس دوره، استاد جهانشاهی درباره کلاسهای جدید

دانلود فایل صوتی


پاسخ سوالات متداول

من تا بحال در کلاسهای آنلاین شرکت نکرده ام و به حضور در آنها اعتمادی ندارم!

این حس برای من که امروز مدرس کلاس های آنلاین زبان در ایران هستم نیز وجود داشت؛ و صد البته طبیعی است که پیش از تجربه ای اینچنینی، موضع گیری از سوی ما وجود داشته باشد.  اما پس از شرکت در کلاسهای آنلاین برگزار شده از سوی معتبرترین دانشگاههای جهان، این حس به من دست داد که چرا فرصتی مشابه برای یادگیری تمام اقشار جامعه فراهم نشود. شما هم یکبار لذت کلاسهای آنلاین را تجربه کنید تا برای همیشه این Technophobia را به دور انداخته و به دنیایی جدید وارد شوید.

فرآیند برگزاری کلاس آنلاین چگونه است؟

دانشجویان ثبت نامی در کلاس، از طریق آدرس ارسالی به ایمیل خود وارد محیط کلاس خواهند شد. برای ورود نیاز به نام کاربری و رمز عبور منحصر به فرد است که این مورد از طریق ایمیل یا اس ام اس به داوطلبان اطلاع رسانی خواهد شد. بهتر است از آخرین نسخه های مرورگر Chrome یا Firefox استفاده نمایید. در این محیط، مدرس با در اختیار داشتن تخته سفید و همچنین استفاده از پاورپوینت شروع به تدریس مباحث خواهد نمود. هیچ چیز کلاس ضبط شده نیست و تمام کلاس به صورت آنلاین برگزار می شود، لذا شما می توانید صدای مدرس را به صورت آنلاین دریافت نموده و سوالات خود را به صورت مکتوب از طریق باکس کوچک پرسشی و یا به صورت پیام صوتی آنلاین، در هر لحظه مطرح نمایید. محیط کلاس کاملا interactive بوده و این امکان را بوجود خواهد آورد تا حتی بهتر از کلاسهای حضوری به مرور و تدریس مباحث پرداخته شود.

تصاویری از محیط کلاس زبان عمومی ارشد زیر ذره بین

تصاویری از محیط کلاس زبان عمومی ارشد زیر ذره بین

سبک کلاسهای گرامر فشرده زبان عمومی ارشد زیر ذره­ بین چگونه است؟

براساس محدود بودن زمان، در این کلاس نمی توان به تمام مباحث گرامری پرداخت. بر مبنای تجربه چند ساله خویش در زمینه زبان عمومی کنکور ارشد و دکتری، به مباحث پرتکرار گرامری که هدف اصلی طراحان در سالهای اخیر بوده است خواهیم پرداخت. آموزش این نکات کمک زیادی خواهد نمود تا با انواع سوالات گرامری ممکن آشنا شده و با مرور تست های کنکور سالهای اخیر بتوانید به آمادگی دوچندان دست بیابید.

مهم: آیا کلاس آنلاین، ضبط شده و قابل بازپخش است؟

کلاسهای آنلاین زبان عمومی زیر ذره بین، کاملا به صورت آنلاین است و همانطور که استاد سر ساعت در کلاس حاضر می شود و تدریس کرده و با انرژی به سوالات شما پاسخ می دهد، از دانشجو انتظار می رود در کلاس حاضر شود. این کلاسها به هیچ عنوان ضبط نخواهند شد و دانشجو موظف به شرکت در جلسات است. پس بازپخشی برای این کلاسها در نظر گرفته نشده است و در صورت از دست دادن جلسه ای، آن جلسه سوخت خواهد رفت.

آنلاین بودن کلاس حُسن است یا عیب؟

در نظر داشته باشید برگزاری کلاس به صورت آنلاین این امکان را به داوطلبان عزیز خواهد داد که ضمن حضور در فضای کلاس با هزینه­‌ای مناسب­تر، قادر باشند با توجه به دسترسی به منابع و اینترنت سوالات اساسی و ظریف­ تری را مطرح نموده و سطح کلاس و دانش شما به صورت همزمان در حال رشد و بهبود باشد.

برای کلاس آنلاین چه تجهیزات و اینترنتی لازم است؟

جهت حضور در کلاسهای آنلاین، اینترنت با سرعت حداقل kb/s256 الزامی است. شما می توانید از باکس موجود در فضای کلاس سوالات خود را مطرح نمایید و نیازی به استفاده از میکروفون یا وب کم نخواهد بود.

جهت حضور در کلاس چه منابعی لازم است؟   

جهت شرکت در کلاس گرامر فشرده زبان عمومی زیر ذره بین، بهتر است جلد دوم زبان عمومی ارشد زیر ذره بین (هریک از ویرایشهای موجود) را تهیه نموده باشید. در این کتاب تمام تست های گرامری 10 سال اخیر کلیه گرایشات کنکور با پاسخ تشریحی فراهم است و بسیاری از نکات آموزش داده شده است.

facebook-زبان-عمومی
google-plus-زبان-عمومی

Instagram-General-English-زبان-عمومی

18 کامنت برای کلاس گرامر فشرده ارشد و دکتری ۹۵

 1. ساسان

  سلام استاد
  میخواستم بپرسم این کلاستون برای گرامر رشته ی mba هم مفید هست یا مباحث فرق دارن؟

 2. Arezoo

  سلام. ببخشید استاد من چنتا سوال دیگه برام پیش اومد، لطف می کنید جواب بدید.
  جلسه شنبه و یکشنبه برا یه دوره از ثبت نامه؟ینی من هم باید شنبه تو کلاس شرکت کنم، هم یکشنبه؟
  بعدش اینکه یه جزوه برا دو جلسه س؟ و سوال آخر اینکه با وجود شرکت در کلاس لازمه کتاب رو هم بخونیم (بخش آموزش)… با تشکر و پوزش مجدد بابت ارسال دوباره پیام

  • سلام
   بله هر دو روز کلاسه! کلاس ۱۲ ساعت هست دیگه! یه روز بیاید میشه ۶ ساعت.
   جزوه هم برای دو جلسه به صورت یکجاست.
   سر کلاس نیاز به کتاب نیست اما بعدش برای تست زنی، خیلی خیلی توصیه می شه که داشته باشید

 3. امیر

  ببخشید دوبار نظر دادم . دیدم نظرم تو صف انتظار نیست فک کردم پاک شده . دوباره نوشتم

 4. امیر

  سلام خسته نباشید . من کتاب گرامر رو امروز تهیه کردم . زبانم متوسط یعنی حدود ۴۰ ۵۰ درصد سوالای گرامرو میتونم حسی بزنم ولی ممکنه بقیشو غلط بزنم یا نتونم بزنم . میخوام رو گرامر سرمایه گذاری کنم که حداقل ۴ تاشو بزنم حتما تو کنکور. خواستم ببینم نیازه تو کلاسا شرکت کنم ؟ یا همین کتاب کفایت میکنه . ؟ از طرفی حجم کتاب یکم زیاده نگرانم میکنه که میتونم یه ماهه جمعش کنم یا نه؟ ممنون

  • سلام
   اون کتاب نیست و کلاس درسه. همون رو بخونید.
   همچنین توی کتاب دقیق توضیح دادیم چطور بخونید. توی تلگرام هم گفتیم کجاها رو بیشتر بخونید… فایلهای صوتی رو گوش بدین، سریع تموم می شه. ۳۰ روز لازمه ماکزیمم

 5. Arezoo

  سلام.
  استاد سرعت نت من خوبه، می خواستم بدونم برا یه جلسه ۶ ساعته چقدر باید ترافیک داشته باشیم تا وسطای کلاس یهویی تموم نشه؟

 6. امیرحسین

  سلام
  با این کلاس ینی ۵ تست گرامر رو میتونیم بزنیم ؟؟؟
  و اینکه گرامر کنکور کارشناسی با گرامر کنکور ارشد چقدر فرق میکنه و چه فرقی میکنه ؟؟؟

  • سلام
   اگه در حد عادی مسلط باشید بله می تونید.
   کنکور ارشد واضحه سخت تره و سوالاتش سطح بالاتره ولی باید در حد دبیرستان بلد باشید و بعد سر کلاس ارتقا بدیمش

 7. امیرحسین

  سلام و خدا قوت
  ۱-استاد میخواستم بدونم با شرکت در این کلاس گرامر و یادگیری کامل مباحثی که شما میفرماید ، ما چه تعداد از سوالات گرامر رو میتونیم جواب بدیم؟
  ۲-در بحث لغات من تا جایی لغات رو خوندم ولی تا همون جاهم نمیتونم ترجمه کنم و تست هاش رو بزنم ، برای این چه توصیه ای دارید ؟؟؟

  • سلام
   ۱٫ برای ارشد ۴ یا ۵ تا هست. از ۵ تست مربوطه به شرط داشتن دانش دبیرستان
   ۲٫ تست بیشتر بزنید و لغات رو با مثال بخونید حتما و نه فقط با معنی. تقویت گرامر هم تاثیر می ذاره.

 8. زهرا

  سلام استاد نمیشه لطف کنین جزوه کلاس با هزینش ارسال کنید .من کتاب جلد ۲ را خوندم ولی کمی تست هاش را ضعیفم ولی دسترسی به اینترنتم محدود ه واون ساعتم کافی نت در دسترس نیست و نمی تونم کلاس شرکت کنم

  • سلام حضور شما
   جزوه کلاس،خالی هست و سر کلاس با تدریسی که میشه تکمیل می شه و اگه می خواید چیزی تهیه کنید، جلد ۲ زبان عمومی زیر ذره بین رو بخرید که واقعا ارزشش رو داره و کمک زیادی میکنه به شما

 9. ...

  سلام استاد.ارادت.من شدیدا به این کلاس نیاز دارم ولی به چند دلیل نمیتونم شرکت کنم،اول اینکه همه ی کدها پر شده و فقط کد اسفند خالیه که اونم خیلی دیره،چون یک ماه به کنکوره و حجم درسا زیاده.دوم اینکه سرعت اینترنتم جالب نیست و هیچکاری نمیتونم بکنم(میترسم ثبت نام کنم و روزه کلاس مشکل داشته باشم).خواهشا کلاس ۳۰ بهمنو ضبط کنین و برای کسایی که مثله من هستند با همون قیمت کلاس پست کنین(از همه نظر بهتره،مثل موسسات دیگه).اینجوری دو هفته جلو میفتیمو نیازی نیست ۶ ساعت پای سیستم باشیم،با روزی یک ساعت هم دوهفته ای تموم میشه.خیلی ممنون میشم اگر کمک کنین…

  • سلام
   متاسفانه ضبط کلاس اصلا انجام نمی شه.
   سرعت اینترنت ۲۵۶ تقریبا از همه جای ایران در دسترسه و تو کد اول هم که بچه ها اومدن، خدا رو شکر حتی یک نفر هم ناراضی نبود و کسی مشکلی نداشت از نظر قطع شدن که باعث شه کلاس رو از دست بده. تا تونستم توضیح دادم که قطع شدن لحظه ای به کسی لطمه نزنه.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

*

Top