زبان عمومی دکتری و ارشد

جهانشاهی - یوسف زاده

کلاس آموزش واژگان (ریشه، پیشوند و پسوند)

آموزش واژگان بصورت حرفه ای

ویژه افرادی که لغات سطح بالا دیر در ذهنشان نقش می‌بندد …

دوره دی‌ماه واژگان فشرده دو روزه زبان عمومی ارشد و دکتری (آنلاین)

در این دوره به صورت فشرده و بر مبنای اصول صحیح یادگیری (morphology؛ ریشه، پیشوند و پسوند) لغات مهم کنکور ارشد و دکتری سال‌های اخیر را بررسی خواهیم نمود. در انتها نیز با بیان نکاتی که در تست‌زنی واژگان می‌بایست در نظر داشته باشید، کلاس به اتمام خواهد رسید. تمامی سوالات حل شده در کلاس از میان تست های مهم کنکور سالهای اخیر انتخاب شده و متد این کلاس با هیچ یک از کلاسهایی که با نام مشابه برگزار می شوند، شباهتی نخواهد داشت.

این دوره از کلاسها، با جزوه‌ جدید و ویرایش پاییز 1396 برگزار می‌شود. در این کلاس از هیچ‌گونه راه‌های مقطعی واژگان و کد کردن لغات استفاده نمی‌شود.

مدرس دوره، استاد جهانشاهی، مولف کتاب زبان عمومی زیر ذره‌بین،‌پرفروش‌ترین منبع واژگان کنکور ارشد و دکتری، است.


مخاطبین

 • داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد و دکتری کلیه رشته ها
 • شاغلین و افرادی که به کلاسهای حضوری دسترسی ندارند.
 • افرادی که واژگان در سطح معمولی بلد هستند و واژگان سطح بالا را سخت بخاطر می‌سپارند.

هدف از کلاس

 • آموزش ریشه و پیشوند و پسوندهای مهم زبان انگلیسی
 • آموزش و تکمیل دایره‌های واژگان مهم زبان انگلیسی به کمک شرکت کنندگان
 • درک دید طراحان در تست‌های واژگان ارشد و دکتری
 • تغییر تگرش نسبت به حفظ و بخاطرسپاری واژگان

مدت زمان این کلاس 10 ساعت است و در طی دو روز برگزار خواهد شد.

تذکر: برگزاری دوره در تاریخ های زیر قطعی می‌باشد، و احتمال کنسلی دوره وجود ندارد، همچنین ظرفیت دوره محدود بوده و در صورت تکمیل ظرفیت اولویت با افرادی ست که زودتر ثبت نام نمایند.


پیش نیاز این کلاس

برای شرکت در کلاس می‌بایست نیاز به پیش‌نیاز خاصی نیست، تنها فرض بر این است که به زبان دوره دبیرستان مسلط هستید و واژگان معمولی را به خاطر دارید. البته این نکته را متذکر شویم کلاس برای افرادی که دامنه لغات متوسط دارند و برای مثال 500 واژه بیش از سطح کنکور دبیرستان بلد هستند، بسیار سودمندتر خواهد بود.


برنامه زمانبندی کلاس

زمان دقیق برگزاری کلاس به شرح جدول زیر است:

برنامه جدید کلاس واژگان فشرده 1396

برنامه کلاس آموزش واژگان ارشد و دکتری کلاس آموزش ریشه، پیشوند و پسوند

تخفیف‌های ثبت نام

هزینه 120000 تومان، پیش از اعمال تخفیف است. براساس جدول زیر تا سقف 50 درصد تخفیف مجزا اعمال می­شود.

ویژه دانشجویان کلاسهای گرامر فشرده طی سالهای اخیر

40 درصد

دانشجویان فعلی پردیس اصلی دانشگاه‌های شریف، تهران، امیرکبیر، علم‌و‌صنعت،

بهشتی، خواجه‌نصیر، تربیت‌مدرس و صنعتی‌اصفهان

50 درصد

ثبت نام گروهی 3 نفره

20 درصد

داوطلبان شهرستان

10 درصد

حداکثر سقف تخفیفات

50 درصد


طریقه ثبت نام

به صورت آنلاین

از طریق درگاه رسمی پرداخت موسسه آموزش عالی آزاد توسعه

classlist_icon-blue

به صورت حضوری

از طریق ثبت نام حضوری در موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش/توسعه به آدرس میدان ولی­عصر – انتهای کوچه مینو – موسسه پژوهش

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 86741-021 داخلی 103 و 107 (بخش فروش) و یا 104 (بخش مالی) تماس حاصل فرمایید.پاسخ سوالات متداول

من تا بحال در کلاسهای آنلاین شرکت نکرده ام و به حضور در آنها اعتمادی ندارم!

این حس برای من که امروز مدرس کلاس های آنلاین زبان در ایران هستم نیز وجود داشت؛ و صد البته طبیعی است که پیش از تجربه ای اینچنینی، موضع گیری از سوی ما وجود داشته باشد. اما پس از شرکت در کلاسهای آنلاین برگزار شده از سوی معتبرترین دانشگاههای جهان، این حس به من دست داد که چرا فرصتی مشابه برای یادگیری تمام اقشار جامعه فراهم نشود. شما هم یکبار لذت کلاسهای آنلاین را تجربه کنید تا برای همیشه این Technophobia را به دور انداخته و به دنیایی جدید وارد شوید.

فرآیند برگزاری کلاس آنلاین چگونه است؟

دانشجویان ثبت نامی در کلاس، از طریق آدرس ارسالی به ایمیل خود وارد محیط کلاس خواهند شد. برای ورود نیاز به نام کاربری و رمز عبور منحصر به فرد است که این مورد از طریق ایمیل یا اس ام اس به داوطلبان اطلاع رسانی خواهد شد. بهتر است از آخرین نسخه های مرورگر Chrome یا Firefox استفاده نمایید. در این محیط، مدرس با در اختیار داشتن تخته سفید و همچنین استفاده از پاورپوینت شروع به تدریس مباحث خواهد نمود. هیچ چیز کلاس ضبط شده نیست و تمام کلاس به صورت آنلاین برگزار می شود، لذا شما می توانید صدای مدرس را به صورت آنلاین دریافت نموده و سوالات خود را به صورت مکتوب از طریق باکس کوچک پرسشی و یا به صورت پیام صوتی آنلاین، در هر لحظه مطرح نمایید. محیط کلاس کاملا interactive بوده و این امکان را بوجود خواهد آورد تا حتی بهتر از کلاسهای حضوری به مرور و تدریس مباحث پرداخته شود.تصاویری از محیط کلاس زبان عمومی ارشد زیر ذره بین

سبک کلاسهای واژگان فشرده زبان عمومی زیر ذره­ بین چگونه است؟

بدلیل محدود بودن زمان، در این کلاس نمی توان به آموزش تعداد بسیار زیادی واژه پرداخت. بر مبنای تجربه چند ساله خویش در زمینه زبان عمومی کنکور ارشد و دکتری، به واژگان پرتکرار و هم‌چنین آموزش ریشه، پیشوند و پسوند خواهیم پرداخت. بیش از 250 واژه در این کلاسها مستقیما آموزش داده می‌شود و واژگان بیشمار دیگری نیز در کنار آموزش اصلی به خاطر خواهید سپرد. این آموزش 250 واژه راه را به دانشجو نشان می‌دهد و نوع نگرش شما را تغییر خواهد داد. البته از داوطلبان انتظار می‌رود که پس از کلاس روند مطالعه واژگان را حفظ نمایند.

آنلاین بودن کلاس حُسن است یا عیب؟

در نظر داشته باشید برگزاری کلاس به صورت آنلاین این امکان را به داوطلبان عزیز خواهد داد که ضمن حضور در فضای کلاس با هزینه­‌ای مناسب­تر، قادر باشند با توجه به دسترسی به منابع و اینترنت سوالات اساسی و ظریف­ تری را مطرح نموده و سطح کلاس و دانش شما به صورت همزمان در حال رشد و بهبود باشد.

برای کلاس آنلاین چه تجهیزات و اینترنتی لازم است؟

جهت حضور در کلاسهای آنلاین، اینترنت با سرعت حداقل kb/s256 الزامی است. شما می توانید از باکس موجود در فضای کلاس سوالات خود را مطرح نمایید و نیازی به استفاده از میکروفون یا وب کم نخواهد بود.

جهت حضور در کلاس چه منابعی لازم است؟

جهت شرکت در کلاس گرامر فشرده زبان عمومی زیر ذره بین، بهتر است جلد دوم زبان عمومی ارشد زیر ذره بین (هریک از ویرایشهای موجود)، یا کتاب زبان عمومی دکتری زیر ذره‌بین را تهیه نموده باشید. در این کتاب تمام تست های گرامری 10 سال اخیر کلیه گرایشات کنکور با پاسخ تشریحی فراهم است و بسیاری از نکات آموزش داده شده است و پس از اتمام کلاس، از روی این دو منبع (برحسب اینکه داوطلب ارشد هستید یا دکتری، به شما تمارینی ارائه خواهد شد.)

facebook-زبان-عمومی
google-plus-زبان-عمومی

Instagram-General-English-زبان-عمومی

6 کامنت برای کلاس آموزش واژگان (ریشه، پیشوند و پسوند)

 1. حسین زاده

  چرا جوابمون دیر می دهید

 2. حسین زاده

  با سلام واحترام
  من دانشجوی دکتری ام و برای دفاع رساله ام نیازمند مدرک زبان ام که من چند بار ام اس ارتی شرکت کردم ولی از لغت کم می ارم الان با کلاسهای شما اشنا شدم ولی واقعا هزینه اش الان برام سنگین اول اینکه تخفیف لحاظ شود دوم اینکه شرایط پرداخت اسان شود و نیز از کجا مطمئن باشیم که به نتیجه می رسد من ادم مقیدی ام اگر واقعا اینقدر مطمئنید من دوره شما را شرکت می کنم و بعد از رضایتمون و انشائ الله قبولی در ازمون هزینه را پرداخت می کنم

  • سلام حضور شما
   ۱٫ اگه دقت کنین این کلاس تاریخش گذشته! کافی بود مطلب رو مطالعه کنین
   ۲٫ من اصلا هیچ کلاس خودم رو تعهد نمیدم که کسی شرکت کنه و بعدش به فلان چیز میرسه. چون به هزار فاکتور بستگی داره و خود طرف نخونه و سر جلسه نزنه، دلیلی بر نقص مدرس نیست که من بخوام تعهدی روی بخشی که وظیفه ش بر دوش شماست که اصلا نمیشناسمتون بدم. نه برای این کلاس، نه برای هیچ کلاس دیگه ای من چنین تعهدی به هیچ دانشجویی نمیدم.
   ۳٫ بعد از سالها تدریس فک نکنم نیازی به این موضوع باشه کلا. کسانی که مشکل مالی دارن می تونن درخواست بدن و در کلاس بورس بشن اما اینکه اگه مفید بود و من نتیجه ام خوب بود فلان بشه… برای کلاسهای زرده که من اهل برگزاری کلاس زرد نیستم.
   موفق باشید.

 3. شقایق

  سلام پس چرا دانشگاه علامه طباطبایی رو تو لیست نذاشتید که هشتمین دانشگاه کشوره الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • سلام حضور شما. داانشگاه هشتم رو بذاریم، دانشگاه نهم میگه چرا دانشگاه نهم رو نذاشتین الان!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   کاری نمیشه کرد و باید روی یه عددی متوقف شیم به هر حال.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

*

Top