زبان عمومی دکتری و ارشد

جهانشاهی - یوسف زاده

طریقه ورود به صفحه پشتیبان و استفاده از QR CODE

طریقه خواندن qr code

در فایل ویدئویی زیر، طریقه استفاده از QR Code یا همان Quick Response Code را به شما آموزش می‌دهیم. رمزینه پاسخ سریغ (QRcode) ماتریسی است که می‌توان آن را توسط گوشی همراه، وبکم لپ‌تاپ و تبلت اسکن نمود (خواند). اطلاعات پنهان در این کد می‌تواند نوشته، آدرس وب‌سایت، پیام متنی، شماره تلفن (contact)، اطلاعات کارت ویزیت یا هر داده دیگری باشد.

یاد گرفتن استفاده از این کد، نه تنها برای استفاده صحیح از جامع‌ترین و به‌روزترین منبع زبان عمومی کنکور دکتری و کارشناسی ارشد مفید است بلکه می‌تواند راهگشای شما در خواندن این کد، در زندگی روزمره و مجلات و همایش‌های متنوعی باشد.

شایان ذکر است که کتاب زبان عمومی زیر ذره‌بین، اولین کتاب آموزش عالی در ایران است که از این کد، بصورت هدفمند برای بسط دادن محتوای کتاب و پشتیبانی از خریداران کتاب، استفاده نموده است. بعلاوه تغییرات کتاب در هر چاپ نیز از همان طریق در اختیار دارندگان کتاب قرار خواهد گرفت.

نرم افزارهای معرفی شده در فایل تصویری از این قرار هستند.

QR Droid برای اندروید

QR Reader برای iOS

سایت بارکدخوان آنلاین برای لپ‌تاپ

و سایتی که می‌توانید از طریق آن عکس بارکد را بارگذاری (upload) کنید تا به شما محتوای QR code را نمایش دهد. (مثلا با گوشی از تصویر عکس بگیرید و در این سایت بارگذاری کنید.)

برای توضیحات بیشتر، ویدئوی پایین را تماشا کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

*

Top