یوسف زاده / جهانشاهی

 

 زبان عمومی دکتری و ارشد

دانلود رایگان دیکشنریهای اندروید فارسی و انگلیسی

دانلود با لینک مستقیم نرم افزار دیکشنری اندروید انگلیسی و فارسی

دانلود با لینک مستقیم نرم افزار دیکشنری اندروید انگلیسی و فارسی

با سلام حضور دانشجویان عزیز

شما می توانید از طریق فرم زیر، سه نرم افزار عالی، ویژه گوشی های اندرویدی را به رایگان دریافت نمایید:

 • نرم افزار اندروید لغت نامه کمبریج (Audio Advanced Learner’s Dictionary 3rd Edition) – حجم: 540 کیلوبایت – آپدیت تا 30 مگابایت
 • لغت نامه تحلیلگران (شامل دیکشنری فارسی به انگلیسی، انگلیسی به فارسی و انگلیسی به انگلیسی لانگمن) – حجم: 47 مگابایت
 • آموزش تلفظ صحیح زبان انگلیسی تحلیلگران – حجم: 40 مگابایت

در انتهای این مطلب نیز به صورت مستقیم می توانید ویجت فارسی

کتابهای 1100 واژه،

504 لغت ضروری،

400 واژه مک گروهیل،

لغات ضروری تافل بارونز

و 3000 لغت را دانلود نمایید.


یک سری توضیحات برای این مجموعه ها می بایست متذکر شد:

دیکشنری کمبریج

دیکشنری کمبریج، یک واژه نامه کامل است که تلفظ آفلاین لغات را نیز ارائه می دهد. (البته هرچه ما تست کردیم این بخش نرم افزار عملکرد خوبی نداشت و صدای تلفظش را نشنیدیم!) جدای تلفظ، شما می توانید معنای لغت را در قالب توضیح انگلیسی مشاهده نموده و همچنین برای حدود 170.000 واژه، مثالهای متعدد و معانی گوناگون آن را به زبان انگلیسی مشاهده نمایید. متذکر می شویم که این نرم افزار به صورت انگلیسی به انگلیسی است و برای تقویت زبان شما بسیار راهگشا خواهد بود.

شایان ذکر است که شما می بایست پس از دریافت نرم افزار با حجم سبک، جهت دانلود کامل واژه نامه مجددا به اینترنت وصل شده و حجمی حدود 30 مگابایت را مستقیما از طریق گوشی خود دانلود نمایید! البته این نوع بروز رسانی داخلی در بسیاری از نرم افزارها متداول شده است.

ورژن جدیدتر این نرم افزار (نسخه 4) هم در کافه بازار موجود است اما از آنجایی که نسخه «1 روزه» است!! و نیاز به کرک و کد فعال سازی دارد، لذا همین ورژن بهترین گزینه برای استفاده است.

لغت نامه تحلیلگران

لغت نامه تحلیلگران به چند دلیل بهترین واژه نامه موجود در بازار است. مهمترین دلیل آن پوشش ترجمه فارسی به انگلیسی، انگلیسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی است. دلیل بعدی تلفیق دیکشنری فارسی و دیکشنری بسیار قوی لانگمن است. حتی نسخه موجود در لغت نامه تحلیل گران به مراتب کامل تر و قوی تر از نسخه اندرویدی خود لانگمن است!!

البته این نکته رو باید متذکر شد که این لغت نامه همانند بسیاری دیگر از لغت نامه های انگلیسی به فارسی موجود دارای چیزی نزدیک به 30 درصد اشکال ترجمه لغت است! اما مزیت بزرگ تحلیلگران در این است که هرکجا شما به صحت ترجمه فارسی شک کردید، توضیحات و همچنین مثالهای دیکشنری بزرگ لانگمن را در اختیار دارید تا به سادگی به صحت یا عدم درستی آن ترجمه پی ببرید.

در نهایت با داشتن این لغت نامه نیازی به لغت نامه فارسی یا انگلیسی دیگری نیست. چراکه دیکشنری های فارسی به انگلیسی و بالعکس دیگر نیز سراسر دارای مشکل هستند و هیچ یک همراه خود دیکشنری لانگمن را نخواهند داشت. البته بهتر است گوشی شما از نظر سخت افزار سطح خوبی داشته باشد چرا که این لغت نامه، نرم افزار سنگینی محسوب می شود.

آموزش تلفظ صحیح تحلیلگران

این نرم افزار نیز، نرم افزار نسبتا خوبی است. البته بهتر بود که به جای ربات در بسیاری از بخش ها از صدای انسان استفاده می شد اما در نهایت اگر با تلفظ لغات یا فونتیک مشکل دارید، حتما نگاهی به این محصول بیندازید. رایگان بودن از مزیت های مهم این دو نرم افزار شرکت خوب تحلیلگران است.

از طریق تکمیل فرم زیر، هر سه نرم افزار را به صورت یکجا در ایمیل خود با لینک مستقیم دریافت نمایید:

اسم شما (required)

ایمیل شما (required)

رشته کنکوری شما (required)

نوشته تصویر را وارد نمایید. (required)
captcha


چندی پیش در میان هیاهوی نرم افزارهای لایتنری لغت برای اندروید و ios به نرم افزارهای ویکی بازار برخوردم. ابتکار مهم در این بود که نرم افزارها به صورت ویجت بودند و این موضوع مطالعه لایتنر را به شدت تسریع می بخشید. یک ویژگی بسیار بسیار عالی در لایتنر این شرکت، افزودن مثال و مترادف انگلیسی در کنار معنای فارسی لغات بود. این موضوع را پیش از این در نرم افزار لایتنر اندرویدی ندیده بودم.

البته نرم افزارهای این شرکت رایگان نیست و چیزی بین 2 تا 5 هزار تومان پرداخت درون نرم افزاری دارد. شما می توانید نسخه اولیه کلیه ویجت های این شرکت را از طریق لینک های زیر دانلود نمایید:

 • ویجت ۵۰۴ (شامل ۵۰۴ لغت ضروری انگلیسی): Widget504.apk
 • ویجت ۱۱۰۰ (شامل ۱۱۰۰ لغت ضروری انگلیسی):‌Widget1100.apk
 • ویجت ۴۰۰ (شامل ۴۰۰ لغاتی که باید برای تافل بدانید از کتاب مک گروهیل): Widget400.apk
 • ویجت تافل (شامل ۴۵۰ لغت ضروری برای تافل از کتاب بارونز): WidgetTOEFL.apk
 • ویجت ۳۰۰۰ (شامل ۳۰۰۰ لغت ارتباطات لانگمن):‌Widget3000.apk
از جمله امکانات برنامه مذکور:
امکان نمایش لغت، فونتیک، سیلابس، ترجمه انگلیسی، ترجمه فارسی، مثال انگلیسی، ترجمه فارسی مثال.
امکان پشتیبان‌گیری بصورت دستی و بصورت خودکار به سادگی
امکان نمایش آمار وضعیت یادگیری (به تفکیک سطح هم نمایش داده می‌شود)
امکان تلفظ لغت بصورت آفلاین (با استفاده از موتور گفتار اندروید)، یا تلفظ آنلاین با کیفیت بهتر، یا تلفظ طبیعی بصورت آفلاین
امکان تنظیم سرعت یادگیری به سادگی

و …

دقت کنید که این نرم افزار، یک ویجت (widget) است. یعنی پس از نصب حتما باید آن را به صفحه خانه گوشی خود اضافه کنید.

توضیحات و تصاویر بیشتر

لغت نامه تحلیلگران (دیکشنری لانگمن)

هنگامی که تصمیم می گیرید زبان جدیدی بیاموزید ، خرید یک لغت نامه معتبر از اصلی ترین نیازهای شماست. در لغت نامه گویای تحلیلگران TDictionary تمامی واژه های لغت نامه های Longman Dictionary of Contemporary English و Collins گرد آوری شده و به آنها توضیح فارسی ، فونتیک و مترادف کلمات اصلی افزوده شده است.

دیگر نیازی به خرید چندین لغت نامه نیست! کافیست پس از اجرای برنامه TDictionary ، لغت انگلیسی مورد نظر را وارد نمایید تا ضمن گوش دادن به تلفظ آن ، معنی فارسی ، فونتیک ، کلمات مترادف ، توضیحات انگلیسی ، مثالهای متنوع ، کاربرد لغت در Speaking و Writing ، لغات ضروری آزمون تافل ، لغات ضروری آزمون آیلتس ، مجموعه 504 لغت کاربردی و … را در یک صفحه ملاحظه نمایید.

دانلود لغت نامه تحلیلگران و لانگمن در یک نرم افزار اندروید

آموزش تلفظ صحیح زبان انگلیسی تحلیلگران

یکی از مهمترین اصولی که در یادگیری زبانهای خارجی باید رعایت کنید، یادگیری تلفظ صحیح لغات جدید در کنار معنی آنهاست. توجه کنید که اگر تنها به معنی فارسی و مثالهای آن اکتفا نمایید و تلفظ صحیح لغت را نیاموزید، لغت جدید در مکالمه کاربرد چندانی نخواهد داشت.
در این نرم افزار اصول تلفظ صحیح زبان انگلیسی براساس فونتیک با توضیحات فارسی، مثالهای متنوع انگلیسی، همراه با فایلهای صوتی را در 26 درس خواهید آموخت.

دانلود نرم افزار اندروید تلفظ لغات انگلیسی تحلیلگران

دانلود نرم افزار اندروید تلفظ لغات انگلیسی تحلیلگران

Cambridge Advanced Learner’s Dictionary

The Audio Cambridge Advanced Learner’s Dictionary provides definitions for about 170,000 words, phrases and examples and is compiled to offer what learners need most in a dictionary. The Third Edition offers new, up-to-date vocabulary (e.g. … up, speed-dating, whiteboard), new ‘mini-collocation’ boxes, and new frequency information to highlight the most important words to learn. The new Cambridge Advanced Learner’s Dictionary gives you everything you need to learn English and pass exams.

دانلود رایگان نرم افزار اندرویدی دیکشنری کمبریج

دانلود رایگان نرم افزار اندرویدی دیکشنری کمبریج

facebook-زبان-عمومی
google-plus-زبان-عمومی
Telegram_Messenger-زبان-عمومی
Instagram-General-English-زبان-عمومی

4 کامنت برای دانلود رایگان دیکشنریهای اندروید فارسی و انگلیسی

 1. Neda

  سلام من فرم رو پر کردم ولینک ایمیل دریافت نکردم

 2. شادی

  سلام، ببخشید چرا دیکشنری های اندروید دانلود نمیشه؟؟؟

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

*

Top